Elaslim

NOVINKA! Tablety na zdravé hubnutí

  • rychlý, efektivní a zdravý přípravek na hubnutí
  • prostředek na snížení cholesterolu
  • zdravé zrychlení metabolismu
  • 100% přírodní tablety na hubnutí
  • stovky spokojených uživatelek řadí tyto tabletky mezi nejúčinnější

Moderní fitness pro ženy

03.10. 2013 • Jak zhubnout 4423x

Každá moderní žena má dnes práci, zaměstnání a každá moderní žena také potřebuje mít místo na aktivní odpočinek, udržování postavy aj. Tuto skutečnost si uvědomuje řada lidí a také poskytovatelů fitness. Proto dnes můžeme v každém, snad větším městě najít fitness klub pouze pro ženy, kde jsou moderní inovativní přístroje a použité technologie, které jsou určeny přímo pro ženy a na jejich problémové partie. Na takových místech najdete mnoho přístrojů, které jsou cíleně vyvinuty pro ničení pomerančové kůže, neboli celulitidy, posilování svalů stehen a břicha a dalším potřebných partií.

Vacushape

Jedním z takových přístrojů je Vacushape. Obrovská vlna nadšení, v době, kdy se stal na našem trhu novinou je sice již nějakou dobu pryč, ale ženy je stále vyhledávají a stále se těší jednoduchému cvičení na něm. Ve své podstatě je Vacushape zcela jednoduchý – běžný běžecký pás, kolem kterého je dokola taková stěna. Ta neslouží k tomu, aby lidé, resp. ženy se naučily chodit, nebo na páse jednoduše nespadly. Ale k tomu, aby se uvnitř takové polo-kabiny mohl vyvíjet podtlak, jenž cíleně působí právě na problémové partie žen, jako jsou stehna, boky, zadeček a také bříško. Vy, jako cvičenec na páse chodíte, hlídáte si tepovou frekvenci, která musí být v rozmezí podle vašeho věku (to vám v posilovně řeknou) a v klidu sledujete video nebo posloucháte hudbu. Ano, moderní přístroj, jako je Vacushape má v sobě zabudovaný rádiový přijímač a také DVD. Takové cvičení trvá půl hodiny, jemu však předchází zahřátí svalů na běžném cvičebním stroji. Nejde o to, že by to na Vacushape nešlo, ale bude tak lépe pracovat. Podtlaky se jednotlivě střídají a cíleně působí na váš lymfatický systém, který stimulují a tak dochází k detoxikaci organismu a prokrvení pokožky. Tudíž i odbourávání tuků.

Powerplate

Další nedávnou novinkou na českém trhu, která si získala za svoji poměrně krátkou dobu působnosti oblibu širokého rozsahu veřejnosti, je Power Plate, tedy takový vibrační plošina. Zde už je nutné mít s sebou odborného cvičitele, který vám pár jednoduchých cviků ukáže. Většinou se tak děje na základě doporučení, anebo vlastní žádosti, které že to partie chcete posílit více a odstranit z nich tuk. Cviky ani sestava nejsou nějak zvlášť náročné, spíše jde o konkrétní polohu, ve které napínáte jistý sval a díky vibracím, které plošina vydává je cvičení mnohem účinnější. Svalstvo se rychleji zpevňuje, zabrat dostanou i ty hluboko uložené svaly a dokonce se Power Plate doporučuje i starším osobám, jako jistá prevence zlomenin. Důležité je, že tato vibrační plošina skutečně působí na svaly povrchové, ale i hloubkové a tak je jakékoli cvičení účinnější. Doporučuje se jak sportovcům, tak nesportovcům, lidem po operacích, v rekonvalescenci, ale také ženám po porodu. Běžná pohyb na Power Plate je třikrát tak účinnější, než zcela stejné cvičení, ale bez vibrací.

Fiveriders

Nejnovější novinkou ze všech těchto moderních cvičebních nástrojů, je Fiveriders, což je takové zábavné a trošku i srandovní cvičení. Na první pohled nástroj vypadá jako takový, mírně deformovaný běžecký pás, ale pokud jej vidíme v akci, ihned nám takové pojmy pustí z hlavy. Cvičební přístroj lze možno různě rozložit a naformovat pro aktuálně žádané použití. Základem však je plošina, která obsahuje kolejničky, na kterých se pohybujeme běžně, jak při chůzi a posilujeme tak svaly na nohou a zadečku, ale také můžeme jít na kolena a posilovat tak břišní svalstvo, nebo různé kombinovat, abychom posílili i další svaly. Přístroj má zkrátka mnoho kombinací, ale nejdůležitější je, že u toho nebolí klouby. Cvičíte si podle sebe, dle svého rytmu a možností a přitom cítíte sílu, jako stroj na vaše tělo má. Vykonáváte zde houpavý pohyb, u kterého bylo prokázáno, že více než kterýkoli jiný, tento pohyb podporuje uvolňování endorfinů, tedy hormonů štěstí, což má za následek velice příjemný pocit ze cvičení, který dále motivuje k většímu a dalšímu výkonu. Dá se cvičit s trenérem, anebo zcela bez něj. Pohyb není složitý, prostě se pohybujete dopředu a dozadu.

Rolletic

Jakmile si zacvičíte, napnete svalstvo, je tu ten pravý čas na odpočinek a regeneraci. Zahřáté svalstvo je teď připraveno jako nikdy jindy k tomu, aby se na něm provedla dokonalá a uvolňující masáž. Ta samozřejmě nemusí následovat po cvičení, ale jakoby bude jako doplněk a díky ní se lymfatický systém plně aktivuje, z těla vyloučí všechny možné toxiny, jedy a tukovou tkáň postaví do pozice. Rolletic však lze využít i bez předchozího cvičení. Je to tak trošku hloubkový a umělý masér. Zprvu může přístroj, který se skládá z kotouče na kterém jsou dřevěné kuličky, budit dojem jistého mučícího nástroje, ale nenechte se zastrašit. Díky nim se svalstvo plně promne a zejména se aktivuje lymfatický systém. Přístroj tak cíleně působí proti nenáviděné celulitidě a pokožku těla náramně prokrví. Lze nastavit rychlost otáček a tak dosáhnout jednoho z požadovaných potřeb. Buď příjemné intenzivní masáže, nebo lymfodrenáže anebo kompletní prokrvení kůže.

Hledáte rychlé hubnutí?
Vyzkoušejte nejsilnější termogenní spalovač tuku Elathermo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Jak zhubnout'
Tipy na jiné články
Stále se vám nedaří zhubnout?

Zhubněte díky pomoci odborníků.

Využijte exkluzivní nabídky odborné konzultace zdarma. Vyplňte formulář a objednejte si nezávazně výživové poradenství zdarma.

Chci zhubnout!

Jedinečná možnost, jak získat pomoc od profesionálů a pod odborným dohledem.

Nejnovější články
Oblíbené články
Články o hubnutí