Elaslim

NOVINKA! Tablety na zdravé hubnutí

  • rychlý, efektivní a zdravý přípravek na hubnutí
  • prostředek na snížení cholesterolu
  • zdravé zrychlení metabolismu
  • 100% přírodní tablety na hubnutí
  • stovky spokojených uživatelek řadí tyto tabletky mezi nejúčinnější

Účinná detoxikace organismu

16.12. 2013 • Zdraví 5236x

Stejně jako provádíme úklid domu, bytu, nebo osobního vozu, tak bychom také měli také provádět očistu našeho těla. Asi si dokážeme představit, jak by naše domácnost vypadala, kdybychom aspoň jednou za čas neumyli pořádně záchod, nevydrhli vanu, neumyli nádobí, nevynesli odpadky ven.

A úplně stejně na tom je naše tělo, pakliže mu v pravidelných intervalech nedopřejeme možnost očisty a vnitřní regenerace. Oslabí se imunita, zhorší se stav pleti, vlasů, kůže. Člověk je také více unavený, celkově oslabený, má i horší náladu, cítí se těžký, neohrabaný a někdy až nesnesitelný. Díky přípravkům, které zahrnete do své pravidelné stravy, se vaše tělo bude samo očisťovat.

Aloe vera

Extrakt z kaktusů nejen že skvěle chutná a je účinným protijedem na popáleniny, ale dost práce udělá i uvnitř našeho těla. Na trávicí soustavu působí jako vnitřní čistič, který jemně a šetrně provádí očistu a tím, má i pozitivní účinky i na naši pleť. Lze jej pořídit jak součást nápojů nebo potravin, či jako čistý výtažek ve formě sirupu nebo tablet. Lze jej užívat bez omezení, pakliže je v běžných nápojích a jídlech.

Chlorella

Japonská řasa cholorella je díky svému vysokému obsahu chlorofylu, nejen šíleně sytě zelená, ale také naprosto famózním vnitřním čističem. V našich střevech se usazují různé látky a často řada jedů, která tam mají jedině škodící funkci – zbraňují potřebným látkám z potravy, aby se vstřebaly do těla a tak vyživovaly vše potřebné. Chlorella je nejúčinnější ve formě tablet a má naprosto skvělou detoxikační funkci.

Jablečný ocet

Aby naše játra fungovala tak, jak mají, je potřeba u nich také provést očistu. Játra slouží jako samotný filtr v těle (mimo jiné) a tak se v nich usazuje řada škodlivin. Jablečný ocet má tu skvělou moc, že se specializuje právě na očistu jater a tak jim dodá potřebnou regeneraci a našemu tělu výrazně ulehčí.

Bylinkové čaje

Sem patří všechny pro zdraví prospěšné čaje. Ať už jsou to zelené, bílé, nebo také různé, pero nás exotické čaje-nečaje, jako lapacho. Yerba maté aj. ale i klasické bylinky z našich luk a zahrádek, jako máta, kopřiva, která mimochodem perfektně čistí játra, dále heřmánek, anebo přímo bylinné směsi, které jsou již pro očistu těla namíchány. Důležitý je podíl zeleného barviva – chlorofylu a také antioxidantů.

Pitný režim

Aby detoxikace organismu byla úspěšná, jen nutné tělo prolévat dostatečným množstvím tekutin. Opět i zde platí, že nejlepší jsou bylinkové čaje, dále čistá voda a vždy neslazené, bez umělých barviv, téměř jakékoli nápoje. Skvělé jsou i slané minerální vody z léčivých pramenů lázeňských míst, které sice ne každému chutnají, ale nejenže udělají v našich střevech pořádek, skvěle působí i na dýchací soustavu, třeba.

Zelenina

Nejlepší je čerstvá zelenina, anebo pak lehce dušená. Pro svůj detoxikační plán zvolte celodenní potravu právě ze zeleniny, která má vysoký podíl očisťujících látek, a také je velice lehce stravitelná. Při detoxikaci musí tělo, respektive vnitřní orgány se mnoho nenamáhat a naopak nechat na sebe působit složky, které zanesená místa očistí. Právě proto je vhodné mít lehkou stravu.

Rakytník řešetlákový

Velice často se doporučuje pro zdravý životní styl. Oranžové bobulky, které jsou většinou sušené ve formě čaje, nebo použit je extrakt právě z rakytníku v tabletách nebo sirupech. Není sice až tak přímo určen jako hlavní detoxikant při očistě, ale spíše jako doplněk, který dodává množství vitamínu C a tak posiluje imunitu.

Klystýr a projímadla

Nic tak důrazně a rychle nepročistí střeva, jako klystýr a projímadlo. Ideálně pospolu. Jenže pozor. Ani s jedním si není radno zahrávat. V lékárně sice seženete jako spolehlivá projímadla, tak potřeby na domácí klystýr, ale o používání byste se měli poradit vždy s lékařem. Neodborné zacházení a nadměrné používání může snadno porušit zdravou peristaltiku střev a tak poškodit zdraví.

Masáže, lymfodrenáže

Aby se aktivoval lymfatický systém, který v našem těle působí jako takové odpadní potrubí, je potřeba jej stimulovat. Umí to běžné masáže, ale mnohem účinnější jsou přímo zaměřené lymfodrenáže. Díky tomu nejen že z těla odplavíte jedy a nepotřebné látky, ale také se časem zbavíte viditelné celulitidy. Důležité je při jednotlivých masážích a také po nich zvýšit příjem tekutin, aby se škodliviny snáze dostaly z těla pryč.

Vláknina

Tak by měla být součástí běžného jídelníčku každý den, nejen v případě detoxikační kůry. Ať rozpustná vláknina v čerstvé zelenině, nebo nerozpustná, například v pšeničných otrubách, pracuje na tom, aby stravu dobře strávila a pomohla ji vyjít snadnou cestou ven z těla.

Med

Přírodním detoxikantem je po léta zdravý a dobrý med. Ať vnitřně, nebo při detoxikační medové masáži, vždy díky množství obsažených antioxidantů, umí perfektně vyloučit z těla všechny nebezpečné látky a naopak tělo zásobit potřebným množstvím vitamínů, minerálů a dalších skvělých látek.

Pakliže zařadíte do svého denního jídelníčku výše uvedené prostředky a jednou za čas provedete skutečnou detoxikaci, ve formě hladovky a popíjení bylinných čajů spolu s projímadly a dalšími detoxikanty, perfektně se pročistíte a získáte vitalitu, sílu i chuť do života.

Hledáte rychlé hubnutí?
Vyzkoušejte nejsilnější termogenní spalovač tuku Elathermo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Zdraví'
Tipy na jiné články
Stále se vám nedaří zhubnout?

Zhubněte díky pomoci odborníků.

Využijte exkluzivní nabídky odborné konzultace zdarma. Vyplňte formulář a objednejte si nezávazně výživové poradenství zdarma.

Chci zhubnout!

Jedinečná možnost, jak získat pomoc od profesionálů a pod odborným dohledem.

Nejnovější články
Oblíbené články
Články o hubnutí