Elaslim

NOVINKA! Tablety na zdravé hubnutí

  • rychlý, efektivní a zdravý přípravek na hubnutí
  • prostředek na snížení cholesterolu
  • zdravé zrychlení metabolismu
  • 100% přírodní tablety na hubnutí
  • stovky spokojených uživatelek řadí tyto tabletky mezi nejúčinnější

Víte jak na hubnutí?

07.12. 2015 • Diety 4902x

Buďte svá a krásná za každé situace, neztrácejte čas v posilovně, když zhubnout pomocí prášků na hubnutí je nyní tak snadné! Jak mi mohou pomoci prášky na hubnutí? Nejvýznamnější faktor prášků na hubnutí je jejich složení, které zahrnuje veškeré potřebné látky pro snižování tělesné hmotnosti a podporu spalování tuků. Efektivní účinky mají prášky v kombinaci se zdravým, pestrým jídelníčkem a pohybem. Je však možné je užívat i samostatně a jejich účinky jsou i přesto velice pozitivní. Na webu prozeny.cz najdete další typy na prášky na hubnutí, které mohou se snížením váhy pomoci.

Jak vybrat prášky na hubnutí?

Při výběru toho správného přípravku na hubnutí je nutné zaměřit se na složení, které by mělo být výhradně z přírodních látek, nejlépe na bylinné bázi. Důležité jsou i lékařské certifikace a atestace v EU, které zaručí zdravotní nezávadnost a obsahují dostatečné množství účinných látek. Poměr účinných látek musí být v dokonalé rovnováze, aby jej vaše tělo bez problému zpracovalo a výsledek byl co nejlepší. Na jakém principu prášky na hubnutí fungují? Celý princip hubnutí je založen na zvýšeném spalování kalorií, které stojí za tvorbou nežádoucích tukových polštářů na těle. Muži trpí zejména na ukládání tuku na břiše, ženy obvykle v oblasti stehen a zadečku. Díky spalování kalorií začne váš metabolizmus přímo odbourávat tuky a tím se vaše váha snižuje. Perfektní je, že spalujete opravdu jen tuky, a ne svaly, jako při běžných dietách.

Které prášky na hubnutí si mám koupit?

Připravila jsem pro vás několik klinicky ověřených výrobků, se kterými mám osobní, praktickou zkušenost. U každého výrobku je jeho hodnocení, a také odkaz, kde produkt nejlevněji nakoupit. Doporučuji web ifarmacie.cz, kde zakoupíte přípravky na hubnutí za nízké ceny.  

Harmoline Fat Blocker Přípravek

na hubnutí bez předpisu je vhodný pro jakýkoliv typ nadváhy. Díky složce pro odbourávání tuků z jídla jsem hubnula. Osobně se mi podařilo během 2 měsíců zhubnout 7 Kg. Výhradně přírodní složení výrobků s vysokým podílem účinné látky Chitosan, která na sebe váže tuky z potravy do podoby, kterou trávicí trakt není schopen absorbovat. Balení obsahuje 90 kapslí (doporučené dávkování – 2x denně 1 kapsle), snižuje kalorický příjem až o 20%, tyto prášky nezatěžují vaše tělo vedlejšími účinky.

Alli

je volně prodejný lék, jehož hlavní účinnou látkou je orlistat, jehož hlavním účinkem je omezení vstřebávání tuků v tlustém střevě až o 30%. Alli ale není pouze prášek, základem je správná životospráva a dostatek pohybu. V podstatě se jedná o komplexní hubnoucí program, kde je potřeba mimo prášky zapojit i vhodnou stravu a dostatek pohybu. Samotné pilulky jsou velice drahé, navíc pro hubnutí musíte začít držet nízkokalorickou dietu, vyrábí se i ve formě žvýkaček, mají neutrální chuť. Obsah balení 84 tobolek (doporučené dávkování – 3x denně 1 kapsle), působí pouze v tlustém střevě a nevstřebává se do těla. Doporučuje se od 18 let pro BMI >28, není vhodný pro kojící a těhotné ženy, neužívejte, pokud užíváte warfarin nebo jiné léky, které snižují srážlivost krve.

Doplněk stravy Obezin

vytváří pocit nasycenosti, tím snižuje chuť k jídlu. Základním principem je určité nabobtnání prášku ve vašem žaludku, je vytvořena vysoce stabilní gelová substance. Po konzumaci jídla se substance smísí s jídlem a proces trávení se tím zpomalí. Během užívání Obezinu jsem měla docela intenzivní střevní potíže a neustálý pocit na zvracení. Obsah balení 90 tobolek (doporučené dávkování – 3x denně 1-2 kapsle), obsahuje přírodní polysacharidový komplex PSC® 600 mg, Spirulina platensis 50 mg. Obezin nesmíte používat, pokud máte gastrointestinální onemocnění, nebo v průběhu těhotenství a kojení, mohou se projevit žaludeční potíže, průjem, nadýmání, říhání.

Hledáte rychlé hubnutí?
Vyzkoušejte nejsilnější termogenní spalovač tuku Elathermo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Diety'
Tipy na jiné články
Stále se vám nedaří zhubnout?

Zhubněte díky pomoci odborníků.

Využijte exkluzivní nabídky odborné konzultace zdarma. Vyplňte formulář a objednejte si nezávazně výživové poradenství zdarma.

Chci zhubnout!

Jedinečná možnost, jak získat pomoc od profesionálů a pod odborným dohledem.

Nejnovější články
Oblíbené články
Články o hubnutí