Elaslim

NOVINKA! Tablety na zdravé hubnutí

  • rychlý, efektivní a zdravý přípravek na hubnutí
  • prostředek na snížení cholesterolu
  • zdravé zrychlení metabolismu
  • 100% přírodní tablety na hubnutí
  • stovky spokojených uživatelek řadí tyto tabletky mezi nejúčinnější

OMG dieta

02.09. 2013 • Diety 5919x

Jinak také zvaná revoluční dieta nyní obíhá celý svět a vysluhuje si svoji pozornost už jen tím, že vyvrací většinu zatím známých informací o zdravém způsobu života a dietním režimu. Proto k ní upínají zraky snad všech výživových poradců, obezitologů i jiných pracovníků, ale samozřejmě také samotných spotřebitelů, tedy osob, které chtějí zhubnout a to pokud možno co nejdříve, spolehlivě a také s málo nasazeným úsilím. Je to jako pohádka, ale kdo by to nechtěl – štíhlou postavu zadarmo? Jistě že každý.

Ditea Ó, můj Bože!

Dieta OMG hned vyvolává v řadě jedinců slovní spojení „oh my God“, což znamená, „o, můj Bože“. Co to jen je. Takto nad samotnou dietou bědují jedině výživový poradci, když zjistí, na čem je dieta založena. Ano, ve své podstatě to není až tak něco strašného, ale když pomyslíme, že původem americká dieta je také hodně založena na samotné důvěře člověka v její fungování, něco nehraje.

Kdo věří, vyhrává

Protože jakmile se někdo vyjádří slovy, že dietu držel poctivě, ale nezafungovala, tvůrci apelují na fakt, že ji skutečně nevěřili. Pokud by si byli jisti, že toto je skutečně ta správná a jediná trvalá možnost, jak shodit nadbytečná kila, dieta by fungovala. Takové diskuze se vedou často, takže zájem médií jistě tato forma redukce tělesné hmotnosti jistěže vzbudila.

Postup jedině v knize

Jenže zatím nikde nebyl zveřejněn její přesný návod nebo zřejmý postup. Je to proto, že tvůrce, tedy americký sportovní specialista, Venice A. Fulton, ji pevně střeží ve své knize a každý, kdo si chce dietu skutečně zkusit, si tuto knihu musí pořídit. Tím pádem je tu velký zisk z prodeje a kdo by si také nepořídil dietu, která je od slavného specialisty na hubnutí celebrit?

Kdo je to Fulton

Fulton totiž má za sebou několik let praxe se známými osobami a celebritami, kterým radí a sestavuje plány, jak zhubnout. Když jsou celebrity štíhlé a zdravé, tak je jeho úspěch jasně daný. Fulton sám využívá poznatků z psychologie, genetiky, ale i fyziky, biochemie a vůbec zdravé výživy.

Pouze šest týdnů

Dieta se drží pouhých šest týdnů a kritici ji často přirovnávají k Dukanově dietě, nebo také proteinové. Slibuje, že během pouhých šesti týdnů člověk zhubne tolik kilogramů, kolik si původně stanoví. Vybírat lze z čtyřech a půl kilogramů tuků, dále šesti a půl kila tuků, anebo pak devíti kilogramů. Dále si také sám člověk může nastavit, na kterých místech nadbytečný tuk shodí. Může jít jak o často problematická místa, jako zadek, stehna, nebo břicho, boky, ale třeba i záda a ruce.

Základní principy OMG diety

Je nutné brát v potaz, že se jí pouze třikrát denně. Což opět vyvrací běžné doporučení, že člověk by měl jíst pětkrát, ale i šestkrát denně. Sice malé porce, ale více. U této diety se holt vracíte zpět k běžným národním praktikám, kdy se stravujeme pouze třikrát za den.

Pak je hodně známé pravidlo diety, že se nesnídá. Což až zas tak pravda není, ale první jídlo, které by se mělo, podle běžných standart používat, tedy než odejdete z domu, je snídaně, zcela vyvrací. Podle OMG diety se snídá nejdříve v deset hodin.

Jenže to neznamená, že si déle pospíte, když se ráno nebudete muset dělat se snídaní. Ba naopak! Namísto snídaně si dáte koupel. Ale žádnou relaxační. Vanu si pěkně napustíte studenou vodou, která prokrví vaši pokožku, stimuluje krevní oběh, ale i lymfatický systém a tak zabrání odporné celulitidě, aby dál na vašich stehnech a zadečku žila.

Po koupeli následuje káva. Dejte si kávu tak, jak jste zvyklí. Studená voda i káva vás nabudí a vy se budete cítit šťastní a vitální. Ideální je sice káva černá a zcela bez cukru, ale prostě kávu, tak si dejte kávu. Co však omezte, pakliže jste zvyklí na čerstvé džusy a ovocné šťávy, sirupy apod. to vše musí jít pryč a vy byste si měli zvyknout právě na černou kávu bez cukru.

Ráno je vhodné také si rozvrhnout nějaký ten sport a pohyb. Pokud jste do těla zatím nepřijali žádné tuky, bude se tělu lépe spalovat, pokud si dáte několik minut na rotopedu, nebo častý a oblíbený běh.

Pokud přejdeme k jídelníčku, je nutné vědět, že by v jeho skladně měli dominovat proteiny. To je základ a další potraviny jsou již přesně popsány v knize. Buď jde o potraviny povolené, nebo zakázané. Rozhodně se nejí všechno a více je dieta založena na příjmu proteinů, bílkovin, než nebezpečných sacharidů.

Při dietě se nehubne svalovina, ale tuk. Takže ač to na váze není zprvu tolik poznat, po šesti týdnech budete mít postavičku jako lusk.

Ale také nemusíte mít, když porušíte některou z hlavních zásad, kterou většina lidí poručuje. Klidně si dají ráno studenou vanu a obkrouží během pár bloků v místě svého bydliště. Ale po všech marných dietách takovému zázraku prostě moc nevěří, a spíše dietu využívají jako prostředek k poslední možné pomoci. Což je velký problém. Dietě OMG zkrátka musíte propadnout. Je nutné ji věřit zcela a odevzdaně a být o jejím fungování přesvědčen. Jinak prostě kila dolů nepůjdou. Tak prostě hovoří tvůrce diety, což mu nikdo nemůže vyvrátit a ani potvrdit. Prostě, pokud věříš, jde to. Pokud v hloubi duše pořád červíček žďárá, nejsi přesvědčen a kila tuků nejdou dolů.

Hledáte rychlé hubnutí?
Vyzkoušejte nejsilnější termogenní spalovač tuku Elathermo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Googlu

Další zajímavé články z rubriky 'Diety'
Tipy na jiné články
Stále se vám nedaří zhubnout?

Zhubněte díky pomoci odborníků.

Využijte exkluzivní nabídky odborné konzultace zdarma. Vyplňte formulář a objednejte si nezávazně výživové poradenství zdarma.

Chci zhubnout!

Jedinečná možnost, jak získat pomoc od profesionálů a pod odborným dohledem.

Nejnovější články
Oblíbené články
Články o hubnutí